- G7L-2A-BUBJ-CB-IN-AC24
G7L-2A-BUBJ-CB-IN-AC24
Omron Electronics
General Purpose Relay - DPST-NO (2 Form A) - 24VAC 71mA Coil - Contact Rating 25A - Chassis Mount - Screw Terminal.
Descrizione