G7L-1A-BUB-CB-AC24
Omron Electronics
Electromechanical Relay 24VAC 303Ohm 30A SPST-NO(68.5x34.5x49)mm Bracket General Purpose Relay
Descrizione +
Search Keywords: G7L1ABUBCBAC24
  • Codice componente:
    G7L-1A-BUB-CB-AC24
  • AC Coil Voltage:
    24 V
    SPST-NO
  • Maximum Current Rating:
    30 A
  • Termination Style:
    Screw Terminal
  • Operating Temperature:
    -25 to 60 °C