G5PZ1AEDC24BYOMZ
Omron Electronics
General Purpose Relay - SPST-NO (1 Form A) - 22.1mA 24VDC Coil - 20A Contact Rating - 250VAC Max Switching
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +