- G3VM-601G
G3VM-601G
Omron Electronics
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.09A 600V AC/DC-OUT 4-Pin SOP
Descrizione
Search Keywords: G3VM601G
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Omron Electronics
Codice componente:G3VM-601G
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
400 -
Output Type:AC,DC
Maximum Output Voltage:600 V
Maximum Output Current:0.09 A
Output Device:MOSFET
Input Type:DC
Input Voltage:1.3 V