G3VM-601DY1(TR05)
G3VM-601DY1(TR05)
Omron Electronics
in magazzino: 185
L'ORDINE MINIMO: 20
VIEW PRODUCT
Older Equivalent
G3VM-601EY
G3VM-601EY
Omron Electronics
in magazzino: 8
L'ORDINE MINIMO: 5
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
The G3VM-601DY1 is a surface-mount, SPST-NO MOS FET relay in a DIP4 package, featuring a 600V load voltage and 90mA continuous ...
Descrizione +
The G3VM-601DY1 is a surface-mount, SPST-NO MOS FET relay in a DIP4 package, featuring a 600V load voltage and 90mA continuous load current.
Search Keywords: G3VM601DY1
  • fornitore:
  • Codice componente:
    G3VM-601DY1
    EAR99
    400
  • Maximum Output Voltage:
    480 V
  • Maximum Output Current:
    0.09 A
    DC
  • Input Voltage:
    1.4 V
  • Dimension:
    4.58 x 6.4 x 3.65 mm