- G3VM-201H1
G3VM-201H1
Omron Electronics
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.2A 200V AC/DC-OUT 6-Pin SOP
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: G3VM201H1
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Omron Electronics
Codice componente:G3VM-201H1
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8541498000
COO:JP
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
300 -
Output Type:AC,DC
Maximum Output Voltage:200 V
Maximum Output Current:0.2 A
Output Device:MOSFET
Input Type:DC
Input Voltage:1.3 V