G3VM-201DR(TR05)
G3VM-201DR(TR05)
Omron Electronics
in magazzino: 83
L'ORDINE MINIMO: 5
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
MOSFET Relay - SPST-NO (1 Form A) - AC, DC Output - 1.64VDC Input - 700mA, 0 to 200 V Load - Dip-4 Package - Gull Wing.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +