- S8VS12024B
S8VS12024B
Omron Automation
Power supply - 120 W - 100 to 240 VAC input - 24 VDC 5A output - DIN rail mounting - digital display with running voltage and ...
Descrizione
Power supply - 120 W - 100 to 240 VAC input - 24 VDC 5A output - DIN rail mounting - digital display with running voltage and current - peak current - and total run time function with settable alarm point
Search Keywords: S8VS12024B
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Omron Automation
Codice componente:S8VS12024B
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8504409540
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Dimension:110.3 + 11(Max) x 50 x 119.5 mm