Search Keywords: E2E2X10D1
  • fornitore:
    Omron Automation
  • Codice componente:
    E2E2X10D1
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Type:
    N/A
  • Sensing Distance:
    10 mm
  • Mounting:
    Panel
  • Output Type:
    N/A
  • Dimension:
    42 x 42 x 80 mm
  • Operating Temperature:
    -25 to 70 °C