E2E2X10B2M1
Omron Automation
Proximity Sensor Inductive NC PNP 1cm 10V to 55VDC 4-Pin
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: E2E2X10B2M1
  • fornitore:
    Omron Automation
  • Codice componente:
    E2E2X10B2M1
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Type:
    Inductive
  • Sensing Distance:
    10 mm
  • Mounting:
    Panel
  • Output Type:
    PNP
  • Dimension:
    82 x 42 mm
  • Response Frequency:
    25 Hz
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C