MOX200001005FE
Ohmite
Res Thick Film 10M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Epoxy AXL
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
BOX Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: MOX200001005FE
  • fornitore:
    Ohmite
  • Codice componente:
    MOX200001005FE
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Resistance Value:
    10 MOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    6.5 x 2.2 mm