LVK25R005DER
Ohmite
SMD Resistor - Metal Alloy - 1224 - 0.005 Ohm 0.5% - 2W - ±100ppm/°C - Wide Terminal - Tape&Reel
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: LVK25R005DER
  • fornitore:
    Ohmite
  • Codice componente:
    LVK25R005DER
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Resistance Value:
    5 mOhm
  • Power Rating:
    2 W
  • Tolerance:
    0.511364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C