L175J25RE
Ohmite
Res Wirewound 25 Ohm 5% 175W ±260ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
BOX Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: L175J25RE
  • fornitore:
    Ohmite
  • Codice componente:
    L175J25RE
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Vitreous Enamel
  • Mounting:
    Bolt-On
  • Power Rating:
    175 W
  • Termination Style:
    Radial Lug
  • Resistance Value:
    25 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±260 ppm/°C