D100K25RE
Ohmite
Resistor, Wirewound - Vit. Enamel - Radial Lugs - 100W -A (+/-) 260ppm/AC - 25 Ohms
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Descrizione +
Search Keywords: D100K25RE
  • Codice componente:
    D100K25RE
  • Power Rating:
    100 W
  • Resistance Value:
    25 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±260 ppm/°C