B12J7R5E
Ohmite
Res Wirewound 7.5 Ohm 5% 12W ±260ppm/°C Vitreous Enamel AXL
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
BOX Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: B12J7R5E
  • fornitore:
    Ohmite
  • Codice componente:
    B12J7R5E
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    12 W
  • Resistance Value:
    7.5 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±260 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    N/A
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    44.45 x 7.94 mm