13FR005E
Ohmite
Res Wirewound 0.005 Ohm 1% 3W Silicone AXL
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
BULK Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 13FR005E
  • fornitore:
    Ohmite
  • Codice componente:
    13FR005E
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    3 W
  • Resistance Value:
    5 mOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    N/A
  • Operating Temperature:
    -55 to 275 °C
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    14.5 x 5.2 mm