MP-1-R-9.8304MHZ
Mtron
Crystal 9.8304MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/U Thru-Hole
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Bag Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: MP1R98304MHZ
  • fornitore:
    Mtron
  • Codice componente:
    MP-1-R-9.8304MHZ
    EAR99
    1000
  • Standard Frequency:
    9.8304 MHz
  • Load Capacitance:
    18 pF
  • Frequency Tolerance:
    ±30 ppm
  • Supplier Package:
    HC-49/U
  • Operating Temperature:
    -10 to 70 °C