LXM1617-12-42
Microsemi
CCFL and UV Lamps Inverter - 12V - 1600V - 3.5W - 80KHz - 10-Pin - Chassis Mount.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +