MCP1322T-46LE/OT
Microchip Technology
Processor Supervisor 4.6V 2V to 4.7V 1 Active High/Active Low/Open Drain/Push-Pull Automotive 5-Pin SOT-23 T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: MCP1322T46LEOT
  • fornitore:
    Microchip Technology
  • Codice componente:
    MCP1322T-46LE/OT
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Maximum Reset Threshold Voltage:
    4.669 V
  • Maximum Power Dissipation:
    240 mW
  • Dimension:
    2.9 x 1.6 x 1.3(Max) mm
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    5.5 V