PRDA-11DGA-24
MEC Relays
Power Relay 24VDC 25A DPDT (( 107.96mm 63.8mm 63.5mm))
+ see all
ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +