1395-2C-12D
MEC Relays
Electromechanical Relay 12VDC 160Ohm 10A DPDT (27.5x21x42)mm Socket Power Relay
+ see all
ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +