SPUN02M-12
MEAN WELL
Isolated DC/DC Converter - 1 Output - 167mA 12V - 10.8 to 13.2V Input - 2W - SIP-7 Package - Through Hole.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +