SPD-20HP-277S
MEAN WELL
Surge Suppressor - 277VAC 50Hz/60Hz - 20kA- IP66 - Cable Mount
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: SPD20HP277S
  • fornitore:
    MEAN WELL
  • Codice componente:
    SPD-20HP-277S
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Housing Material:
    N/A
  • Attenuation:
    N/A
  • Clamping Voltage:
    320 VAC
  • Family:
    SPD-20
  • Dimension:
    90mm x 70mm x 50 mm
  • Frequency:
    50,60 Hz