SDR-480P-24
MEAN WELL
AC-DC Industrial DIN rail power supply; Output 24Vdc at 20A; Metal casing; Ultra slim width 85.5mm; Parallel function
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: SDR480P24
  • fornitore:
    MEAN WELL
  • Codice componente:
    SDR-480P-24
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    127 to 370 V
  • Dimension:
    85.5 x 128.5 x 125.2 mm
  • Family:
    SDR-480P
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V