RSP-500-48
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@10.5A - 504W
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: RSP50048
  • fornitore:
    MEAN WELL
  • Codice componente:
    RSP-500-48
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • Dimension:
    230 x 127 x 40.5 mm