PSP-600-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@25A - 600W.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: PSP60024
  • fornitore:
    MEAN WELL
  • Codice componente:
    PSP-600-24
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    88 to 264 V
  • DC Input Voltage:
    124 to 370 V