NTS-300-112US
MEAN WELL
DC/AC Power Inverter - True Sine Wave - 110VAC Output - 12VDC Input - 2 x NEMA 5-15R AC Outputs - 300 W Continuous - Input Ter ...
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
DC/AC Power Inverter - True Sine Wave - 110VAC Output - 12VDC Input - 2 x NEMA 5-15R AC Outputs - 300 W Continuous - Input Terminals.