LRS-200-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@8.8A - 211.2W.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: LRS20024
  • fornitore:
    MEAN WELL
  • Codice componente:
    LRS-200-24
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    215 x 115 x 30 mm
  • DC Input Voltage:
    240 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    90 to 132,180 to 264 V