ELG-100-54
MEAN WELL
AC/DC LED Pwr Sply - Const Curr/Volt - 96.12W - Fixed: 54 Vdc @ 1,780mA - Dim: No
Descrizione +
Search Keywords: ELG10054
  • Codice componente:
    ELG-100-54
  • Output Type:
    Fixed
  • Maximum Output Power:
    96 W
  • Output Voltage Range:
    27.0 to 54.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    1,780 mA (1.78 A)
  • Operating Temperature:
    -40 to 90 °C