APV-12-5-PH
MEAN WELL
AC/DC Single output LED driver Constant Voltage (CV) - Output 12VDC at 2A - Fixed: 2,000mA - 10W - No dimming function.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +