W48M-A13B05
Lumex
Push Button Switch - 19mm - SPST - 0.1A - 48V - Momentary - Metal - Wire Leads - Illuminated Blue
+ see all
ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +