W48M-A10N
Lumex
Push Button Switch - 19mm - SPST - 0.1A - 48V - Momentary - Metal - Wire Leads
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +