W48-2-RB-N-BK-B
Lumex
Push Button Switch - 12mm - SPST - 0.1A - 48V - Maintain - Plastic
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +