RPLH16-01-04-02
Ledtronics
LED Panel Mount - Relampable - Rear Mount - 5/8"(16mm) Mtg Dia - Green - 48Vdc
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: RPLH16010402
  • fornitore:
    Ledtronics
  • Codice componente:
    RPLH16-01-04-02
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Mounting:
    Panel
  • Dimension:
    54.1 x 25.4 x 40.6 mm
  • Type:
    Uni-Color
  • Maximum Forward Voltage per Color:
    48 V