CCS1-FC-150-100
ITT CANNON
DC Fast Charging Connector (US Market) - 150A - 1000V - 200kW Maximum Charging Power - 10m Length.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +