RR3PA-ULDC24V
IDEC Corporation
Power Relay 24VDC 10A 3PDT(35.6x35.6x55.5)mm Socket
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: RR3PAULDC24V
  • fornitore:
    IDEC Corporation
  • Codice componente:
    RR3PA-ULDC24V
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Contact Arrangement:
    3PDT
  • Mounting:
    Socket
  • Termination Style:
    11-Pin Circular Plug
  • Push to Test Button:
    No
  • Led Indicator:
    Yes
  • Operating Temperature:
    -30 to 70 °C
  • Coil Resistance:
    400 Ohm