- RL1N-D-D24
RL1N-D-D24
IDEC Corporation
General Purpose Relay - SPST-NO (DM) (1 Form X) - 24VDC Coil - 30A Contact - 277VAC/30VDC Switching - Non Latching - Screw Ter ...
Descrizione
General Purpose Relay - SPST-NO (DM) (1 Form X) - 24VDC Coil - 30A Contact - 277VAC/30VDC Switching - Non Latching - Screw Terminal - DIN Rail Mount.