56DP30-01-1-AJS
Grayhill
Switch Rotary SP Flatted Shaft PC Pins 0.2A 115VAC 30VDC
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +