FT5HNBPK12.288-T1
Fox Electronics
TCXO Oscillator - 12.288 MHz - ±2.5ppm Stability - 3.3V - 6mA - 4-SMD - No Lead - Surface Mount.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +