VMCG-65-MPBK-K
Essentra
Vertical Card Guide - M3 - Gray - Height 65.0 mm (2.559 in)
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Bag Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: VMCG65MPBKK
  • fornitore:
    Essentra
  • Codice componente:
    VMCG-65-MPBK-K
  • COO:
    ES
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Component Mounting Hole (Imperial):
    N/A
  • Application Mounting Hole (Metric):
    2.2 mm
  • Color:
    Gray
  • Component Mounting Hole (Metric):
    N/A
  • Board Thickness (Metric):
    1.6 mm
  • Board Thickness (Imperial):
    0.062 in
  • Family:
    VMCG
  • Application Mounting Hole (Imperial):
    0.087 in