- ECS-2100A-049
ECS-2100A-049
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 4.9152MHz - HCMOS/TTL - 5V - ±100ppm 0°C to 70°C - 25mA - Thru Hole 4 Leads - 0.520"L x 0.520"W x 0.213"H ...
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
Non-Compliant
TUBE Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Crystal Oscillator - 4.9152MHz - HCMOS/TTL - 5V - ±100ppm 0°C to 70°C - 25mA - Thru Hole 4 Leads - 0.520"L x 0.520"W x 0.213"H (13.20 x 13.20 x 5.40mm)