E1SCA18-14.7456M-TR
Ecliptek
Crystal Resonator 14.7456MHz ±50ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 70Ohm 2-Pin HC-49/UP SMD T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: E1SCA18147456MTR
  • fornitore:
    Ecliptek
  • Codice componente:
    E1SCA18-14.7456M-TR
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Standard Frequency:
    14.7456 MHz
  • Load Capacitance:
    18 pF
  • Frequency Tolerance:
    ±50 ppm
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C