- DR1030-6R8-R
DR1030-6R8-R
Eaton Electronics / Bussmann
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.5A 30mOhm DCR T/R
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione