- BK/MDA-12-R
BK/MDA-12-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature 12A 250V Slow Blow 2-Pin Cartridge Holder
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: BKMDA12R
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Eaton Electronics / Bussmann
Codice componente:BK/MDA-12-R
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8536100040
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Type:Miniature
Fuse Size:6.35 x 31.75 mm
Acting:Slow Blow
Current Rating:12 A
Maximum AC Voltage Rating:250 V