- BK/GMA-1.5A
BK/GMA-1.5A
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Fast Acting 1.5A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Carton CCC/CSA/UL
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Eaton Electronics / Bussmann
Codice componente:BK/GMA-1.5A
Unità di misura:per Each
RoHS :No
HTS:8536100020
Supplier Standard Pack:
1 -
Type:Miniature
Fuse Size:5 x 20 mm
Acting:Fast
Current Rating:1.5 A
Maximum AC Voltage Rating:250 V