- BK/AGC-40-R
BK/AGC-40-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Fast Acting 40A 32V Holder Cartridge 6.35 X 31.75mm Glass
Descrizione
Search Keywords: BKAGC40R
fornitore:Eaton Electronics / Bussmann
Codice componente:BK/AGC-40-R
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8536100020
COO:TW
Type:Miniature
Fuse Size:6.35 x 31.75 mm
Acting:Fast
Current Rating:40 A
Maximum AC Voltage Rating:32 V