- BK/ABC-15-R
BK/ABC-15-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Fast Acting 15A 250V Holder Cartridge 6.35 X 31.75mm Ceramic Carton CSA/UL
Descrizione
Search Keywords: BKABC15R
fornitore:Eaton Electronics / Bussmann
Codice componente:BK/ABC-15-R
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8536100040
COO:PH
Type:Miniature
Fuse Size:6.35 x 31.75 mm
Acting:Fast
Current Rating:15 A
Maximum AC Voltage Rating:250 V
Maximum DC Voltage Rating:125 V