- BK/ABC-10-R
BK/ABC-10-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Fast Acting 10A 250V Holder Cartridge 6.4 X 31.7mm Ceramic Carton CSA/UL
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: BKABC10R
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Eaton Electronics / Bussmann
Codice componente:BK/ABC-10-R
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8536100040
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Type:Miniature
Fuse Size:6.4 x 31.7 mm
Acting:Fast
Current Rating:10 A
Maximum AC Voltage Rating:250 V
Maximum DC Voltage Rating:125 V