VPU-S200-36
CUI Inc.
Open Frame AC/DC Converter - 200 W - 81% Efficiency - Output 36V 5.5A - 85 to 264 VAC Input - Chassis Mount.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +