VHK200W-Q24-S24
CUI Inc.
200 W, 4:1 Input Range, Single Regulated Output, Chassis Mount, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 24 Vdc, 8.3 A, 200 W, 10 ...
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Box Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
200 W, 4:1 Input Range, Single Regulated Output, Chassis Mount, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 24 Vdc, 8.3 A, 200 W, 10~36 Vdc Input Range
Search Keywords: VHK200WQ24S24
  • fornitore:
    CUI Inc.
  • Codice componente:
    VHK200W-Q24-S24
  • Alias/AKA:
    VHK200W-Q24-S24
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    32
  • Minimum Input Voltage:
    12, 15, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 36 Vdc
  • Number of Outputs:
    1
  • Dimensions LxWxH:
    4.25 x 4 x 1.5 in
  • Isolation:
    1500 Vdc
  • Input Voltage:
    10 to 36Vdc